Sprzątanie

\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"

W przypadku stałej współpracy oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty oraz pierwszeństwo w realizacji Państwa Zamówienia.
W trosce o swoje zdrowie powinniśmy dbać o regularne profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin, gdyż nawet w zaciszu własnego domu jesteśmy narażeni na niekorzystne oddziaływanie kurzu, roztoczy oraz sierści naszych ulubieńców. Aby cieszyć się pięknym dywanem, wykładziną przez wiele lat powinniśmy regularnie dbać o profesjonalne czyszczenie i odświeżanie dla domu przynajmniej raz w roku, w firmach i obiektach gdzie jest duże natężenie ruchu co pół roku.

Dbając o cenny czas naszych klientów wprowadziliśmy usługę czyszczenia dywanów w naszej siedzibie. Pracownik odbiera brudny dywan, po wykonaniu profesjonalnego czyszczenia dostarcza nieskazitelnie czysty, suchy i pachnący do Państwa domu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz dbałość o jakość wykonywania naszych usług jesteśmy wyposażeni w najnowszy profesjonalny sprzęt, oraz zatrudniamy odpowiednio przeszkoloną kadrę pracowników.
Czyszczenie tapicerki samochodowej oraz meblowej, wykonujemy takie usługi dla klientów indywidualnych jak również dla firm, urzędów, szkół. Biorąc pod uwagę wysokie kwalifikacje naszych pracowników, oraz współpracę z renomowanymi producentami sprzętu czyszczącego opracowaliśmy unikatowy skuteczny sposób czyszczenia tapicerki pozostawiający ją nieskazitelnie czystą, pozbawioną brzydkich zapachów.
Czyszczenie dywanów i wykładzin:
  • u klienta: 5,00 zł/m2 (minimalny koszt usługi 30zł, na terenie Konina dojazd GRATIS )
  • w firmie: 8,00 zł/m2 + trzepanie + suszenie (minimalny koszt usługi 20zł)
  • transport dywanu: 35 zł (na terenie Konina)
Czyszczenie tapicerki samochodowej od 180zł
Czyszczenie mebli tapicerowanych:
  • narożnik: od 60-90zł
  • kanapa: 40zł
  • sofa: 35zł
  • fotel: 20zł
  • pufa, krzesło, poduszka: od 8zł
Proponujemy Państwu pełny serwis sprzątający. W ofertę sprzątania wchodzi sprzątanie poremontowe, sprzątanie biur, mieszkań oraz mycie okien. Ceny do uzgodnienia u zależności od indywidualnej oferty.
O firmie Transport Sprzątanie Doradztwo personalne Kontakt
wykonanie